Hikayesi 18 yılı aşkın süre önce Rıza Şimşek’in Tantuni Lezzetlerini Caddeye çıkarmasıyla başlamıştır.

“Ayla Tantuni, başarılarla dolu uzun tarihi ve yenilikçi yaklaşımıyla dünya markası olma yolunda ilerleyen bir Tantuni Restoranı Zinciridir. 18 yılı aşkın süre önce Rıza Şimşek’in Tantuni Lezzetlerini Caddeye çıkarmasıyla başlayan marka, bugün hala aynı tarif ve pişirme yöntemiyle benzersiz tantunilerini dünyanın farklı noktalarında sunmaktadır.

Ayla Tantuni, tüm şubelerini önemli caddelerde konumlandırması ve taptaze etlerle günlük olarak hazırlanan tantunileriyle öne çıkmaktadır. Müşterilere kaliteli ve lezzetli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Bugün, Ayla Tantuni Furalp Gıda çatısı altında faaliyet göstermekte olup, İstanbul ve İzmir’de Türkiye genelinde 10 restorana ve Almanya/Manheim ile Dubai’de yurtdışında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 150 çalışanıyla müşterilere hizmet sunmaktadır. Türkiye ve dünyada parmak ısırtan lezzetlerle insanları buluşturmayı hedeflemektedir.

Ayla Tantuni olarak, müşteri memnuniyetini ve lezzet kalitesini her zaman ön planda tutuyoruz. Yüksek standartlarımızı korumak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikçi yaklaşımı benimsiyoruz. Misafirlerimizin unutulmaz bir tantuni deneyimi yaşamasını amaçlıyoruz.

Sizleri Ayla Tantuni ailesi olarak lezzet dolu bir yolculuğa davet ediyoruz.”